KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11334249
nr 1133 4249
Stig Ã…sberg
(1909-1968), Sverige
Etsning, Stig Ã…sberg (1909-1968), 188/310, signerad, motivet: 20x15
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 oktober 2017
kl 19:47:44
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
Stig Ã…sberg
Läs mer om Stig Ã…sberg